Давайте хоч цвинтарями не торгувати, – з сесії Львівської міськради

Депутати Львівської міськради не затвердили товариству з обмеженою відповідальністю «Брок-інвест» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на вул. П. Грабовського, 11.

За відповідну ухвалу проголосувало 16 депутатів, передає кореспондент ІА ZIK.

Ухвалою передбачалось передати товариству з обмеженою відповідальністю «Брок-інвест» земельну ділянку площею 0,0393 га на вул. П. Грабовського, 11 в оренду терміном на 10 років для обслуговування будівлі – об’єкта незавершеного будівництва готовністю 67% для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за функцією використання – землі комерції.

«Шановні колеги, доводжу до вашого відома, що ця ділянка – це історична частина Львова, на тій території був розташований концентраційний табір, де в часи Другої світової війни було ув’язнено кілька тисяч військовополонених, частину з них там поховали. Давайте хоч цвинтарями не торгуватимемо», – заявив свободівець Андрій Карбовник під час розгляду проекту ухвали.

Очільник фракції «Громадянська позиція» Юрій Кужелюк підтвердив, що на цьому місці був концентраційний табір: «Це ж Цитадель. Там загинули десятки тисяч людей».

Матеріал: www.zik.ua
20.10.2016 18:05

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *