Депутати Львова дозволили викупити стадіон «Сільмаш»

deputaty-lvova-dozvolyly-vykupyty-stadion-silmash_1
deputaty-lvova-dozvolyly-vykupyty-stadion-silmash_1

Депутати Львівської міськради на сесії 20 жовтня підтримали ухвалу «Про викуп у ТзОВ «Три Корони Девелопмент» для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – роздягальні для спортсменів та споруди стадіону на вул. Городоцькій, 207». Йдеться про стадіон «Сільмаш», який обіцяють відновити.

«За» проголосував 41 депутат, передає кореспондент ІА ZIK.

Відтак, міськрада ухвалила викупити у товариства з обмеженою відповідальністю «Три Корони Девелопмент» для суспільних потреб об’єкт нерухомого майна – роздягальні для спортсменів загальною площею 392,3 кв. м та споруди стадіону на вул. Городоцькій, 207 за ціною, визначеною суб’єктом оціночної діяльності.

Львівське комунальне підприємство «Спортресурс» у п’ятиденний термін з часу прийняття цієї ухвали повинне повідомити товариство з обмеженою відповідальністю «Три Корони Девелопмент» про викуп. У тримісячний термін з часу повідомлення власника об’єкта нерухомого майна про викуп для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна у разі надання згоди власника нерухомого майна на викуп для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – Львівському комунальному підприємству «Спортресурс» укласти з власником договір купівлі-продажу об’єкта, зазначеного у пункті 1 цієї ухвали, за ціною, визначеною суб’єктом оціночної діяльності.

Зазначимо, минулого пленарного засідання депутати провалили голосування за відповідну ухвалу, зважаючи на те, що розвалені споруди оцінили у 7,5 млн грн.

Сьогодні під час розгляду питання депутат УКРОПу Ігор Телішевський заявив, що його фракція не погоджується з ціною, за яку викупляються руїни: «Можна дешевше купити приміщення в новобудові».

На це очільник юридичного управління Гелена Пайонкевич повідомила, що в ухвалі не йдеться про ціну. Вона зазначила, що депутати будуть погоджувати нову оцінку.

Зазначимо, сьогодні ж на сесію прийшли місцеві мешканці, які виступили за захист стадіону. Люди висловили побоювання, що там з’явиться чергова багатоповерхівка. Зокрема, багаторічний капітан «Карпат» Ігор Кульчицький закликав міських обранців зберегти стадіон.

Депутати запевнили, що там не з’явиться чергова новобудова.

Матеріал і фото: www.zik.ua
20.10.2016 14:19

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *