Депутати Львова погодили кредит у 10 млн євро на е-квиток

deputaty-lvova-pogodyly-kredyt-u-10-mln-yevro-na-e-kvytok_1
deputaty-lvova-pogodyly-kredyt-u-10-mln-yevro-na-e-kvytok_1

Депутати Львівської міськради на сесії 20 жовтня погодили умови кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова.

За відповідне рішення проголосував 41 депутат, повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич заявила, що це «перша ухвала складного процесу для впровадження електронного квитка». Обсяг та валюта кредиту – 10 мільйонів євро або еквівалент національної валюти за офіційним курсом Національного банку України на дату зарахування коштів на рахунок позичальника. Строк на який надається кредит – 13 років з пільговим періодом на три роки. Схема погашення кредиту – 20 рівними платежами кожні шість місяців після завершення періоду дії зобов’язань щодо надання коштів.

Кулинич заявила, що сума кредиту приблизна. Її уточнюватимуть пізніше.

Однак у депутатів було ряд зауважень щодо кредиту. Зокрема, їх цікавило, чи місто зможе віддати усі позичені гроші. Також міські обранці заявляли, що сума завелика.

Зокрема, депутат від УКРОПу Ігор Зінкевич повідомив, що з цих грошей 4 млн євро підуть на обладнання автомобілів, 1,8 млн – на саму систему.

«10 млн – це захмарна сума, яку треба на е-квиток», – наголосив Зінкевич.

Водночас свободівець Андрій Карбовник висловив пропозицію заслухати директора департаменту фінансів, щоб він пояснив, з яких джерел місто погашатиме кредит. Очільник департаменту Олег Іщук запевнив, що грошей у міста вистачить.

Попри тривалу дискусію і ряд зауважень, депутати таки підтримали ухвалу.

Нагадаємо, Виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 13 жовтня вирішив надати висновок щодо доцільності залучення Львівським комунальним підприємством «Львівавтодор» кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова.

Матеріал і фото: www.zik.ua
20.10.2016 17:16

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *