Депутати Львова заговорили про добудову північно-східної частини кільцевої дороги

Депутати Львівської міськради просять голову Львівської ОДА Олега Синютку надати доручення розпочати процес виготовлення проектно-кошторисної документації з добудови північно-східної частини кільцевої дороги м. Львова та звернутись до Кабміну щодо виділення коштів з Держбюджету України на 2017 рік.

Відповідний запит під час сесії 20 жовтня озвучив депутат франції УКРОП Іван Гринда.

Як йдеться у запиті, рівень розвитку міста та області визначається рівнем розвитку інфраструктури. За роки незалежності, Львів та область не отримували необхідної держпідтримки, спрямованої на якість транспортної інфраструктури. Лише за останні два роки держава вклала в ремонт та будівництво доріг більше, ніж за попередні роки незалежності.

«Під час Вашої роботи у стінах Львівської міськради розглядалась можливість добудови північно-східної частини кільцевої дороги м. Львова.

Наш обласний центр недарма називають столицею Західної України та локомотивом Європейської інтеграційної держави – найбільша кількість митних постів до Європи проходить саме через Львівщину, а значна частина транзитного транспорту використовує саме Львів для подальшої подорожі Україною», – йдеться у документі.

Депутат зазначив, що саме ці фактори є однією з причин транспортного колапсу, який систематично виникає у місті. Добудова кільцевої дороги значно розвантажить вулиці Городоцьку, Мазепи-Липинського, а також мікрорайон Рясне і покращить сполучення з індустріальним парком Львова, який опиниться в межах кільцевої дороги.

У зв’язку з цим депутати Львівської міськради просять голову Львівської ОДА Олега Синютку надати доручення відповідним управлінням розпочати процес виготовлення проектно-кошторисної документації з добудови північно-східної частини кільцевої дороги м. Львова та звернутись до Кабміну щодо виділення коштів з Держбюджету України на 2017 рік.

Матеріал: www.zik.ua
20.10.2016 13:20

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *