Депутати сільради на Бродівщині просять розібратися, хто підкинув їм дві фури сміття

Учора, 19 жовтня, депутати Пониковицької сільської ради зібралися на позачергове засідання з приводу прийняття рішення про звернення до правоохоронних органів з вимогою встановити осіб, причетних до несанкціонованого ввезення сміття на територію Пониковицької сільської ради.

Таке рішення було підтримане одноголосно, – про це повідомив власкор ІА ZIK з посиланням на дані Пониковицької сільської ради.

Зокрема, як повідомили у Пониковицькій сільраді, 18 жовтня, у світлу пору доби ціла фура зі сміттям заїхала на сільське сміттєзвалище і вивантажила там непотріб. Про це у сільську раду повідомили селяни, які були неподалік на городах. Однак, за гарячими слідами машину не вдалося затримати.

Таку ж фуру сміття висипали в с. Суходоли, цієї ж сільської ради. Непотріб скинули неподалік траси Київ-Чоп.

Проблемою «підкидання сміття» у Бродівському районі перейнялися й активісти у соцмережах. Зокрема, адміністрація групи «Підслухано в Бродах», що зареєстрована «Вконтакті», пише: «Доповнюю пост про сміття в Пониковицю, завтра ще перевіримо чи є таке ж в Голосковичах, в сільраді ніхто добра не давав» та підкріпили цей пост фотографіями.

Матеріал: www.zik.ua
20.10.2016 16:42

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *