Дві родини загиблих біців АТО з Бродівщини отримають кошти на встановлення пам’ятників

Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Володимир Адамець провів засідання комісії з питань встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО.

Комісія заслухала питання про надання одноразової грошової допомоги родинам на встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО. Розглянувши заяви представників родин двох загиблих бійців про отримання одноразової допомоги з обласного бюджету на встановлення пам’ятних знаків, комісія прийняла рішення виплатити дану допомогу. Про це сьогодні, 20 жовтня, повідомив власкор ІА ZIK з посиланням на дані Бродівської РДА.

Ця фінансова підтримка спрямована на виконання «Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної сотні на 2016-2019 роки», відповідно до розпорядження голови Бродівської райдержадміністрації від 23 травня 2016 року № 176 «Про утворення комісії з питань встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної сотні», – повідомили в РДА.

Матеріал: www.zik.ua
20.10.2016 14:00

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *