Голова Мостиської РДА радить селянам переймати польський досвід реформування місцевого самоврядування

Під час робочої зустрічі голови Мостиської РДА з жителями сіл Буців та Биків Шегинівської сільської ради мова йшла про адміністративно-територіальну реформу, реформування галузей медицини, освіти тощо.

Про це повідомив сьогодні, 21 жовтня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Мостиської РДА.

Очільник Мостищини наголосив, що, тільки впорядкувавши систему адміністративно-територіального устрою, провівши децентралізацію та створивши ефективне місцеве самоврядування, зможемо забезпечити економічне зростання. Адже, з його слів, надмірна роздрібненість та мала чисельність територіальних громад сьогодні призводить до їхньої фінансової неспроможності, відсутності резервів та ресурсів для власного економічного розвитку. Така громада не має повноважень та фінансових можливостей вирішувати нагальні проблеми.

«Створення ОТГ дасть тільки позитивні наслідки. За аналізом фінансово-господарських показників Шегинівська ОТГ буде успішною, – підкреслив голова Мостиської РДА Степан Буняк. – Реформа місцевого самоврядування, яка пройшла у країнах Європи, зокрема, у наших сусідів у Польщі, дасть хороші перспективи для зміцнення інфраструктури сіл, дасть можливість розвитку територій, бо кошти безпосередньо надходитимуть до громади, – переконаний очільник району. Інтереси сіл представлятимуть староста і депутати».

Матеріал: www.zik.ua
21.10.2016 09:47

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *