Львівські митці влаштували велику виставку до річниці заснування коледжу ім. Івана Труша

Сьогодні у Львові в Національному музеї ім. Андрея Шептицького запрацювала виставка робіт викладачів коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша.

На відкритті експозиції побував репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович.

Експозицію присвятили 140-річчю від часу заснування навчального закладу. Саме 1876 рік, коли коледж Труша прийняв студентів, вважають початком мистецької освіти у Львові.

«Більшість митців Львова – вихідці з нашого коледжу, багато славних імен починали свій мистецький шлях у нашому коледжу. Більшість професорів і викладачів Львівської академії мистецтв є вихованцями коледжу. Найголовніше, що коледж імені Івана Труша є однією з базових платформ освіти для митців, які стають цеглинками української культури», – зазначив Ректор Львівської національної академії мистецтв Володимир Одрехівський.

На виставці представлені малярство, графіка, скульптура, декоративно-ужиткове мистецтво. Серед атворів – відомі митці – Тарас Левків, Володимир Риботицький, Микола Могилат,Оксана Роюк-Багринівська, Дмитро Парута та інші.

«Кожен викладач, який представляє свої роботи на виставці по-своєму цікавий творчою манерою, баченням навколишнього світу. Сподіваюся, що ця виставка продемонструє, що студенти коледжу Труша в надійних руках», – розповів директор коледжу Василь Откович.

Оглянути роботи львівських митців у Національному музеї ім. Андрея Шептицького можна до 20 листопада.

Матеріал: www.zik.ua
20.10.2016 18:44

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *