Львівські митники серед секонд-хенду знайшли 925 кг нового одягу

У митний пост «Малехів» Львівської митниці ДФС прибув вантажний автомобіль з товаром. Декларант одного з ТзОВ м. Львова подав до митного оформлення електронну митну декларацію та товаро-супровідні документи на «одяг, що був у користуванні, для подальшого використання, сортований з текстильних матеріалів (SecondHand)» загальною вагою 15 824 кг.

Згідно з рахунком-фактурою вартість товару – 24 419,00 доларів США. Вантаж прямував на адресу того ж ТзОВ, відправником значилась фірма з Панами. Про це повідомляє управління комунікацій ГУ ДФС у Львівській області.

Спільно з працівниками міжвідомчого цільового центру (митна сотня) було здійснено повний митний огляд переміщуваних товарів і транспортного засобу. За результатами огляду встановлено наявність, окрім задекларованого, ще близько 925 кг товару, зокрема, одяг чоловічий, жіночий та дитячий різних торгових марок та розмірів без ознак зношення. Залучені експерти визначили, що вартість незадекларованого одягу – майже 90 тис. грн.

Отже, декларант не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари, які підлягають обов’язковому декларуванню. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ст.472 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про ПМП.

 Товар вилучено до рішення суду.

Матеріал: www.zik.ua
21.10.2016 14:48

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *