Міська лікарня Борислава вже втретє оголошує тендер на закупівлю газу

Центральна міська лікарня м. Борислава вже втретє оголошує тендер із закупівлі природного газу. Очікувана сума закупівлі 49 371 м куб газу становить 380 000 грн.

Про це зазначено в моніторингу публічних закупівель, що проводиться Центром громадської адвокатури у рамках ліцензії професійного моніторингу системи публічних закупівель «ProZorro», наданої Transparency International Україна.

Як зазначали представники Бориславської агенції регіонального розвитку, перша закупівля природного газу була скасована, оскільки з двох учасників, які подали пропозиції, до торгів було допущено лише одного, а в такому разі закупівля не може відбутися.

Попри те, що на конкурсі були два учасники, відхилено вигіднішу пропозицію, з нижчою загальною вартістю та більшим об’ємом постачання газу.

Так, ТОВ «Львівгаз збут» запропонувало 49 371 м куб  газу загальною вартістю 379 998,71 грн,  а ТОВ «Енергогазрезерв» запропонувало 49 376 м куб газу за ціною 322 919,04 грн.

Причина відхилення пропозиції ТзОВ «Енергогазрезерв» – на підставі п.4, ч.1, ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі», зокрема, тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. А саме: учасником подано пропозицію на 49 376 м куб газу, при тому, як в тендерній документації зазначений об’єм 49 371 м  куб; в інформаційній довідці про персонал відсутня інформація про ПІБ робітників та їх освіту; в інформаційній довідці про виконані угоди відсутня інформація про осіб, що були відповідальні за супровід таких угод; частина копій документів пропозиції учасника завірені з порушенням вимог тендерної документації.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій учасниками до участі у третьому оголошеному тендері – 13:14  2 листопада 2016 року.

 

Матеріал: www.zik.ua
21.10.2016 12:35

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *