На Стрийщині відзначать 145 річницю академіка Філарета Колесси

На Стрийщині у селі Ходовичі 30 жовтня проведуть урочистості з нагоди 145 річниці від дня народження академіка Філарета Колесси.

Про це йшлося під час робочої зустічі, яку провела заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень за участю начальника відділу культури Людмили Курилишин, директора Дашавської музичної школи Степана Целюха, Ходовицького сільського голови Володимира Ляльки та пароха села Ходович Михайла Зубковича.

Під час зустрічі йшла мова про відзначення 145 річниці від дня народження відомого етнографа, фольклориста, музикознавця і літературознавця, академіка Філарета Колесси, який народився в селі Піщани (Ходовицька сільська рада). Про це ІА ZIK повідомили у Стрийській РДА.

Учасники зустрічі обговорили сценарний план проведення урочистостей, що відбудуться 30 жовтня в селі Ходовичі, та деякі організаційні питання.

За підсумками зустрічі заступник голови райдержадміністрації дала відповідні доручення.

Довідка ІА ZIK.

Академік Філарет Михайлович Колесса – вчений зі світовим ім’ям, багатогранна і плідна діяльність стала видатним внеском в розвиток української фольклористики і літературознавства.

Матеріал: www.zik.ua
21.10.2016 12:16

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *