Після акцій протесту медикам Самбірщини міська влада виділила 1 млн 800 тис. грн

Надзвичайно напруженою виявилася позачергова сесія Самбірської міської ради Львівської області. Залу заповнили лікарі, медичні сестри, вимагаючи від влади виплати зарплати, якої не бачать три місяці поспіль. Цей борг сягнув вже понад 12 мільйонів гривень.

Про це сьогодні, 20 жовтня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Після кількагодинних дискусій у сесійній залі, настійних вимог працівників різних лікувальних установ міська рада таки змогла додатково виділити на потреби медиків 1 млн 800 тисяч гривень.

Щоправда, не вся сума піде на часткове погашення зарплатного боргу. Трохи грошей буде використано на оплату за комунальні послуги, медикам вузлової лікарні, від якої відмовилася Львівська залізниця.

Нагадаємо, що днем раніше працівники медичних установ центральної районної лікарні з приводу невиплати зарплати пікетували Ратушу, зустрічалися і провели гострі перемовини з мером Юрієм Гамаром. Вимога в них була одна – знайти порозуміння з районною владою і спільно вирішити їхню проблему по зарплаті.

Свою силу колективи медичних закладів продемонстрували і в тому, що на певний час у Самборі перекрили вулицю з інтенсивним транспортним рухом. І при цьому охоронці здоров’я висунули вимогу – до 1 листопада влада повинна з ними розрахуватися за щоденну працю.

Матеріал: www.zik.ua
20.10.2016 09:27

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *