Погода в Україні на п’ятницю, 21 жовтня

У п’ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями.

Майже на всій частині країни прогнозується суха погода. У Карпатах можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -2…+10 градусів, удень +4…+16. Вітер змінний, переважно східний, північно-східний, південний і південно-східний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі повітря охолодитися до -2…+1 градуса, вдень стовпчики термометрів піднімуться до +4…+8. Вітер східний та південно-східний, 2-6 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть 0…+8 градусів, удень повітря прогріється до +4…+12. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 2-6 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +5…+10 градусів. Денна коливатиметься від +11 до +16. Вітер східних і північно-східних напрямків, 3-7 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть -1…+2, денна температура повітря складе +6…+9 градусів. Вітер східний та північно-східний, 2-5 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +1…+9 градусів, удень підніметься до +9…+14. Вітер південний, східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні вранці йтиме дрібний дощ. Температура повітря вночі до 0, удень до +12 градусів. Вітер східний та південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -2…+4 градусів, удень – від +6 до +9. Вітер східний та північно-східний, 2-5 м/с.

Матеріал: www.zik.ua
20.10.2016 17:41

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *