Самбірська міська рада другий місяць без секретаря

Минає другий місяць, як депутати Самбірської міської ради Львівської області вперше за всі попередні скликання достроково припинили повноваження секретаря міської ради Юрія Дмитришина – кандидата юридичних наук.

Про це сьогодні, 21 жовтня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Мер Самбора Юрій Гамар всіляко намагався захистити секретаря міськради і навіть наклав вето на рішення, прийняте більшістю депутатів. Але ця ж більшість обранців на сесії успішно подолала його незгоду.

Вже відбулася позачергова сесія міської ради. Мала б бути і чергове пленарне засідання. Але в Ратуші Самбора не переймаються вільним кріслом секретаря міськради.  Згідно з регламентом, обов’язки секретаря мав би хтось з депутатів тимчасово виконувати. Однак і цього не зроблено.

Депутати дійшли висновку, що на даний момент міський голова Самбора – не може визначитися, кого із 34 депутатів міськради висувати собі у секретарі. Оскільки вибору не зроблено, то, вважають обранці, жоден з них йому не пасує. А вони також між собою не пропонують кандидата.

Нагадаємо, що тривалий час міський голова працює без заступника з гуманітарних питань, керівника апарату міськвиконкому, начальника юридичного відділу, начальника відділу освіти. Міська газета «Новини Самбора» без редактора.

Один з місцевих сайтів захотів допомогти меру – запропонував самбірчанам голосуванням самим серед 34 депутатів визначити кандидата на посаду секретаря міськради.

Матеріал: www.zik.ua
21.10.2016 09:19

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *