Сміттєві контейнери у центрі Львова заховають під землю

smittyevi-konteynery-u-centri-lvova-zahovayut-pid-zemlyu_1
smittyevi-konteynery-u-centri-lvova-zahovayut-pid-zemlyu_1

Виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 21 жовтня прийняв рішення Про вдосконалення системи збору побутових відходів у м. Львові, згідно з яким на території Галицького району відкриті контейнери для збору сміття замінять закритими.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

«Ми пропонуємо контейнери у центральній частині Львова просто сховати під землю. Це дуже гарно виглядатиме: буде майданчик з місцем, куди мешканець скидатиме пакунки з ТПВ, буде окреме місце під пляшки. Приїжджатиме машина і забиратиме сміття, – пояснив журналістам в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, начальник управління житлового господарства Юрій Голець. – Це буде контейнер у землі, але все естетично виглядатиме».

За його словами, нічого нового міськрада не придумала. Таке є у Німеччині, Чехії, Польщі.

«На місці металевої скрині буде труба, куди кидатимуть сміття. Це унеможливить доступ до відходів безхатченкам. І не буде такого, як ми зараз бачимо позаду пам’ятника Міцкевичу», – зазначив чиновник.

Голець додав, що реалізація проекту розпочнеться за кошти інвестора після проведення конкурсу, який відбудеться ще цього року.

Матеріал і фото: www.zik.ua
21.10.2016 11:04

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *