Створенню Белзької територіальної громади сприяють науковці зі Львова

«Аналіз ресурсного потенціалу та бюджету громад як інструмент для планування місцевого розвитку», – на таку тему в м. Сокалі Львівської області відбулося засідання за круглим столом, яке пройшло в рамках проекту «Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області».

Про це повідомив сьогодні, 21 жовтня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Сокальської РДА.

У події взяли участь голови Сокальських РДА та районної ради – відповідно Олег Пелих, Микола Пасько, заступник голови районної ради Василь Бойко, голови місцевих рад, які увійдуть до складу Белзької об’єднаної територіальної громади, депутати районної ради та інші.

Про формування об’єднаних територіальних громад в Сокальському районі доповідав голова районної ради Микола Пасько. Завідувач відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» Віктор Борщевський розтлумачив питання «Об’єднання громад – як чинник розвитку сільської місцевості».

Координатор проекту Іванна Качмарик-Ярема, зокрема, презентувала план розвитку потенційної Белзької територіальної громади до 2020 року.

Матеріал: www.zik.ua
21.10.2016 09:30

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *