У Дрогобичі осінні канікули в школах розпочнуться з 31 жовтня

У Дрогобичі шкільні канікули, які планували розпочати з 24 жовтня, відтемінували на тиждень.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

За словами начальника відділу освіти міськвиконкому Петра Сушка, через низку об’єктивних причин учні підуть на канікули з 31 жовтня.

«Минулого тижня у Дрогобичі розпочато опалювальний сезон, – каже П. Сушко. – Першочергово тепло подавали у дошкільні заклади міста. Оскільки до котелень у мікрорайонах під’єднані і садочки, і школи, з метою ефективного використання потужності котелень, тепло подали у всі школи міста. За тиждень у приміщеннях шкіл нормалізувався температурний режим. Цього тижня погодні умови не погіршуються, то є сенс продовжувати навчальний процес».

Наступною причиною П. Сушко назвав те, що перша чверть розрахована на 7 тижнів навчання, а друга – на 9 тижнів. Відповідно за продовжений тиждень навчання у освітніх закладах встигнуть завершити місцеві олімпіади, які відбуваються на базі шкіл.

Ще однією причиною зміщення графіку канікул є те, що санітарно-епідеміологічна служба повідомляє про зростання епідемії захворювання на грип, яке передбачається у першій половині листопада. Також у цей період прогнозується погіршення погодних умов. Відповідно, початок осінніх канікул з 31 жовтня сприятимемо уникненню масових скупчень учнів, що унеможливить поширення вірусів повітряним шляхом та масове захворювання дітей.

Отож, батькам нема причин непокоїтися через відтермінування осінніх канікул чи побоюватися того, що осінні канікули об’єднають із зимовими.

 

Матеріал: www.zik.ua
20.10.2016 12:43

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *