У Дрогобичі планують облаштувати пішохідні переходи нового типу

Для підвищення рівня безпеки пішоходів, з наступного року у Дрогобичі облаштовуватимуть пішохідні переходи нового типу.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Як інформував учора, 20 жовтня, на засіданні виконавчого комітету начальник департаменту міського господарства Іван Лепкий, нові пішохідні  переходи будуть плавно підняті від рівня дорожнього покриття. Їх краще бачитимуть водії. Переходи ще й слугуватимуть обмежувачем швидкості руху транспортних засобів. Такі пішохідні переходи вкрай потрібні на таких вулицях як Стрийська, М. Грушевського, вул. Самбірська та інші, особливо біля навчальних закладів міста.

Окрім облаштування сучасних пішохідних переходів, їх позначатимуть дорожніми знаками з підсвіткою. Такі знаки уже встановлено на пішохідних переходах по вулиці Самбірській та Стрийській.

За словами Івана Лепкого, пішохідні переходи, які нині облаштовані на вулицях міста, доводиться часто поновлювати, на що постійно витрачаються кошти. Більше того, для якісного нанесення фарби необхідно ідеальне дорожнє покриття та відповідний температурний режим. Пішохідні переходи нового типу не потребуватимуть частого поновлення, а основне – слугуватимуть підвищенню рівня безпеки пішоходів.

Також, з наступного року планують покращити зовнішнє вуличне освітлення, зокрема, на ділянках вулиць з пішохідними переходами.

Матеріал: www.zik.ua
21.10.2016 09:15

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *