У Дрогобичі в деяких будинках ОСББ досі не розпочали опалювального сезону

У Дрогобичі в переліку будинків, яким не подано тепло, опинилися декілька ОСББ.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Опалювальний сезон у Дрогобичі розпочато ще 12 жовтня. Однак, є декілька будинків, яким ще не подали тепло. У переліку будинків без тепла опинилися деякі ОСББ.

Як пояснив учора, 20 жовтня, на засіданні виконавчого комітету міської ради начальник департаменту міського господарства Іван Лепкий, є дві причини, чому досі ці будинки залишаються без тепла: перша – відмова власників від подачі тепла з метою економії коштів, друга – неупорядкована технічна документація, яку мали підготувати ОСББ.

За словами Івана Лепкого, на початок року у місті було створено 100 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Нині їх – 174, Вони охоплюють понад 200 багатоповерхових будинків. Лише 20 ОСББ мають готову технічну документацію для подачі тепла у їхні будинки.

Оскільки кількість ОСББ у місті зростає, з метою ефективної співпраці та запобіганню можливих проблем чи непорозумінь, департамент міського господарства, як наголосив Іван Лепкий, погоджується сприяти навчанню та допомозі оформлення документів представникам ОСББ.

Матеріал: www.zik.ua
21.10.2016 08:50

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *