У Дрогобичі впродовж двох днів подали тепло

У Дрогобичі, відповідно до розпорядження міського голови, із середи минулого тижня розпочато опалювальний сезон. Однак, через певні боргові зобов’язання «Дрогобичтеплоенерго» отримало дозвіл на споживання газу у другій половині дня 12 жовтня.

 Оскільки процедура відновлення газопостачання у котельнях потребувала присутності представників кількох структур, то запуск котелень розпочали з 8:00 13 жовтня. Впродовж 13, 14 та 15 жовтня служби КП «Дрогобичтеплоенерго» та КП «ЖЕО» працювали над подачею тепла у навчальні, освітні, культурні заклади та житлові будинки міста.

Про це 17 жовтня  повідомив на оперативній нараді в Ратуші з керівниками структурних підрозділів міської ради начальник КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігор Хом’як.

Як зазначив посадовець, в основному, впродовж перших двох днів роботи, до більшості будинків та установ міста було подано тепло.

У місті тривають роботи з під’єднання деяких проблемних будинків. Також не всі ОСББ подали заявки на отримання тепла до їхніх будинків.

За оперативне вирішення питання розтермінування понад мільйонного боргу перед постачальниками природного палива і подачу тепла у житлові будинки та установи міста, міський очільник Тарас Кучма висловив директору КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігорю Хом’яку подяку.

Матеріал: www.zik.ua
18.10.2016 08:50

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *