У Дрогобицькому районі умовно засуджених консультували щодо захиститу їх прав

Учора, 19 жовтня, у приміщенні Дрогобицького міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції для осіб, які умовно засуджені та перебувають на обліку у цій установі, в тому числі і неповнолітніх, була організована зустріч із питань щодо захисту їх прав та інтересів.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Захід організували та провели працівник відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно із психологом та фахівцями Дрогобицького міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції та провідним спеціалістом Дрогобицького РЦ СССДМ.

Спеціаліст відділу надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіла присутнім про діяльність центру, а також наголосила на гарантованому державою праві на адвоката визначеним категоріям осіб. Вона також зауважила, що, в разі необхідності, для захисту своїх прав вони можуть звернутися до відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги».

Психолог Дрогобицького міськрайонного відділу кримінально– виконавчої інспекції поділилась досвідом щодо врегулювання конфліктних ситуацій та дієвими підходами у роботі з особами, звільненими від відбуття покарання.

Провідний спеціаліст Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіла про необхідність захисту прав та інтересів дітей. Акцентувала увагу присутніх на пошуку спільних шляхів щодо посилення правової освіти дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Отже, засуджені для того, аби захистити свої майнові, житлові чи інші права, можуть звернутися та отримати правову допомогу як малозабезпечені особи чи інваліди.

Надана інформація викликала зацікавленість у присутніх, адже безоплатна вторинна правова допомога надається за рахунок коштів Державного бюджету України і тому є можливість вирішити проблемні питання.

Матеріал: www.zik.ua
20.10.2016 13:50

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *