У Львівській міськраді посварилися учасники АТО

u-lvivskiy-miskradi-posvarylysya-uchasnyky-ato_1
u-lvivskiy-miskradi-posvarylysya-uchasnyky-ato_1

Сьогодні, 20 жовтня, під час сесії Львівської міськради між учасниками АТО виникла словесна перепалка через затверджену ухвалу «Про захисти інтересів учасників АТО». Одна сторона звинувачує іншу у тому, що готуючи документ, яким передбачено або виділення земельної ділянки, або квартири, або 100 тис. грн, не врахували думки усіх бійців.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Голова Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО Леся Турашвілі, виступаючи перед депутатами, заявила, що 100 тис. грн – це мала компенсація за земельну ділянку. Готуючи відповідну ухвалу у міськраді брали до уваги лише думку тих учасників АТО, які розклали наметове містечко під Ратушею.

Натомість боєць АТО Руслан Оруджев заявив, що ця ухвала повністю задовольняє бійців: «Ми не йшли воювати за землю».

Після виступів учасники АТО вийшли із сесійної зали. Почалась словесна перепалка. Одні кричали, що підготовка цієї ухвали відбувалась кулуарно, що 100 тис. грн нікому не дадуть, бо в документі багато неточностей. Інші заявляли, що документ їх влаштовує.

«Я не продаюсь за 100 тис. грн. Я не прийшла ні за ділянкою, ні за грошима, але якщо це має бути за законом, то має бути», – заявила одна із обурених дружин бійця АТО.

Нагадаємо, Львівська міська рада знайшла компроміс з учасниками АТО, які уже третій тиждень пікетують Ратушу. Замість земельних ділянок або квартир бійці зможуть отримати від міста 100 тис. грн.

Матеріал і фото: www.zik.ua
20.10.2016 11:51

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *