У Львові на форумі обговорюють актуальні проблеми ОСББ

u-lvovi-na-forumi-obgovoryuyut-aktualni-problemy-osbb_1
u-lvovi-na-forumi-obgovoryuyut-aktualni-problemy-osbb_1

У Львові сьогодні, 20 жовтня, проходить Всеукраїнський форум ОСББ, на який з’їхалося близько 200 учасників зі всіх областей. На заході експерти обговорюють актуальні питання, пов’язані зі створенням та функціонуванням об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK.

Міський голова Львова Андрій Садовий на брифінгу для журналістів зазначив: «Це вже традиційний форум, який проходить всьоме. У Львові створено понад 1000 ОСББ. Сьогодні на форумі прозвучала думка, щоб держава інвестувала більше коштів в енергоефективні технології, тоді буде витрачатися менше коштів на субсидії. Це дуже важливо».

У свою чергу, директор Департаменту системи життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіонбуду Дмитро Корчак зауважив, що створення ОСББ сьогодні дуже важливе.

«Це дуже правильна річ – створення об’єднань співвласників. Фактично ми давно перебуваємо у таких об’єднаннях, ми всі відповідальні за свою власність, просто це треба юридично оформлювати. На рівні держави підтримка відбувається. Єдина проблема – мала поінформованість людей», – наголосив Дмитро Корчак.

За його словами, не варто очікувати, що «хтось прийде і зробить капітальний ремонт» у будинку. У державі війна, більша частина коштів йде на військову справу, додав директор департаменту.

Також серед учасників форуму є і міжнародні експерти. Керівник проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» Юрген Лембке говорить: «Відповідальність не лише за себе і робота в спільноті дуже важливо для успішної діяльності людей і країни в цілому. Дуже важливо вміти співпрацювати і розставити пріоритети, а не просто скопіювати чийсь досвід».

Матеріал і фото: www.zik.ua
20.10.2016 12:21

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *