У Садового заявляють, що в область відправили два пакети документів щодо зміни меж Львова

Начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин, в.о. директора департаменту містобудування ЛМР Сергій Коровайник заявив, що Львівська міськрада відправила два пакети документів у Львівську ОДА та облраду щодо меж м. Львова, однак досі немає жодної відповіді.

Про це він повідомив сьогодні, 20 жовтня, під час сесії Львівської міськради.

Коровайник нагадав, що депутати минулої каденції наприкінці 2015 року проголосували за ухвалу, якою погодили документацію щодо зміни меж Львова. В одному із пунктів цієї ухвали було зазначено, що управління природних ресурсів відповідно до своїх повноважень повинно передати усі матеріали в облдержадміністрацію з подальшим переданням їх в облраду.

«Буквально за декілька днів відповідним листом за моїм підписом два пакети документів – один на ім’я голови ОДА Олега Синютки, другий – на ім’я голови обласної ради – передали. Зараз в обласній адміністрації і раді лежать два пакети документів. Тобто, перший і другий примірник технічної документації Львова щодо меж м. Львова», – заявив чиновник і додав, станом на сьогодні у ЛМР надійшла відповідь за підписом голови ОДА, де зазначено, що місто Львів має конфлікт з Рясне-Руською, тому це питання переносять на сесію облради.

«Ми вели переговори (з Рясне-Руською, – ред.), був ряд хороших пропозицій, але, на жаль, вони не були почуті. Враховуючи це, ми пропонували залишити межу між Рясне-Руською і Львовом такою, як була. Тобто, ми нічого не забираємо від села», – додав Коровайник.

Голова облради Олександр Ганущин заявив, що Львівська обласна рада зможе розглядати питання про зміну меж міста Львова, тільки якщо це буде погоджено відповідними місцевими радами. До нього надійшло звернення від міського голови Львова Андрія Садового щодо зміни меж міста, однак без відповідного містобудівного проекту.

Матеріал: www.zik.ua
20.10.2016 15:10

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *