У Самборі вимагатимуть відновити кінцеву зупинку автобусів на залізничному вокзалі Львова

У Самборі Львівської області 25 жовтня буде проведена мирна акція протесту з вимогою відновити доїзд маршруток та автобусів до автостанції головного залізничного вокзалу, як це до того було роками.

Про це сьогодні, 21 жовтня, повідомив кореспондент IA ZIK.

З цією метою в Самборі створюється комітет невдоволених свавіллям влади Львова з приводу введення в дію АС «Західна», через яку пасажири, що добираються до обласного центра з Турки, Старого Самбора та Самбора, відчувають значні транспортні незручності. Вони вважають, що це злочинне знущання чиновників на ними.

Відтак, у пасажирів цього напрямку вже зашкалює невдоволення. Організатори акції протесту закликають небайдужих взяти участь і підтримати їхні вимоги.

Нагадаємо, що віднедавна влада Львова заборонила заїзд маршруткам та автобусам з пасажирами напрямків Турка, Старий Самбір і Самбір на автостанцію головного залізничного вокзалу, а лише на АС «Західна».

На останній не створено належних умов ні для пасажирів, ні для водіїв, які перед черговим відправленням у рейс повинні відпочити. До того ж, працівники АС «Західна» справно з кожного автобуса та маршрутки збирають данину по 20 гривень. Куди, кому і на що витрачаються ці гроші, нікому не відомо.

Учасники мирної акції протесту можуть вдатися і до перекриття автотраси Львів-Самбір. Цим вони до цієї проблеми хочуть привернути  увагу керівництва Львова та області, щоб якнайшвидше її вирішити на користь пасажирів.

 

 

Матеріал: www.zik.ua
21.10.2016 10:33

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *