Вірменська делегація прибула до Львова розвіяти міф про небезпеку перебування в Україні

Сьогодні, 20 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні Андраніком Манукяном. Сторони обговорили напрями двостороннього співробітництва.

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської ОДА.

«Сьогодні вірменська громада є доброю складовою нашого суспільства і ці люди почувають себе у Львові настільки комфортно, як і у себе на Батьківщині», – зазначив Олег Синютка.

У свою чергу Андранік Манукян подякував за запрошення та заявив, що головна мета приїзду делегації – зміцнення тисячолітньої духовної дружби між вірменським та українським народами. «В Україні проживає більше як 500 тисяч вірмен, у Львівській області – дуже велика діаспора», – додав гість.

За словами Надзвичайного і Повноважного Посла, члени делегації – це керівники вірменських ЗМІ, відомі блогери, політтехнологи, які приїхали, щоб передати своїм співвітчизникам об’єктивну інформацію про Україну, зокрема про Львівщину, про гостинний український народ, сприятливий інвестиційний клімат і розвіяти міф про небезпеку перебування в Україні.

Говорячи про туристичний потенціал Львівщини, Олег Синютка зазначив, що 50% всіх пам’ятників України, занесених у список ЮНЕСКО, знаходяться на Львівщині. Крім того, очільник області повідомив гостям, що на території Львівської області розташовано багато замків. «Люди, які хочуть якісно оздоровитися або просто відпочити, можуть скористатися нашими сучасними мінеральними й гірськолижними курортами», – наголосив голова ЛОДА.

Олег Синютка, наводячи приклади успішних реалізованих закордонних інвестиційних проектів, через представників вірменських ЗМІ запросив бізнес Вірмені інвестувати у Львівщину. «Ми гарантуємо, що люди, які приймуть рішення інвестувати в нашу область, будуть захищеними», – заявив він.

Окрім того, сторони домовилися спільно посприяти у відкритті авіарейсу Єреван – Львів, який, на переконання Олега Синютки, пожвавить не тільки інтерес туристів, а й можливості бізнесу.

Матеріал: www.zik.ua
20.10.2016 16:37

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *