Виконком ЛМР заклав у бюджет розвитку на 2017 рік 1 млрд 65 млн грн

vykonkom-lmr-zaklav-u-byudzhet-rozvytku-na-2017-rik-1-mlrd-65-mln-grn_1
vykonkom-lmr-zaklav-u-byudzhet-rozvytku-na-2017-rik-1-mlrd-65-mln-grn_1

Виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 21 жовтня затвердив основні показники загального та спеціального фондів міського бюджету м. Львова на 2017 рік.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Крім того, виконком схвалив розмір оборотного залишку бюджетних коштів міського бюджету м. Львова в сумі 10 000 000 грн.

Представляючи основні показники міського бюджету на 2017 рік, директор департаменту фінансової політики Олег Іщук заявив, що у проекті враховано і погоджено понад 99% показників бюджету. 1% щодо збільшення витрат на функціонування деяких галузей будуть обговорювати комісії ради. Основні показники складені на підставі макроекономічних показників розвитку України на наступний рік.

Чиновник відзначив і особливості формування бюджету міста на 2017 рік: «За два роки пішла повзуча централізація. Є видатки, які раніше здійснювались за кошти Держбюджету, а зараз ми вимушені виділяти на них кошти з міського бюджету. Це 688 млн грн. Ця сума могла б бути на розвиток інфраструктури».

Іщук повідомив, що після врахування у ньому видатків на гарантії комунальним підприємствам (321 млн грн, щоб розрахуватися за кредити) до розподілу бюджет розвитку залишається поки що 1 млрд 65 млн грн.

«Звичайно, ця сума буде збільшена на початку року після того, як матимемо вільні залишки. Думаю, він зросте мінімум на 200 млн грн», – заявив чиновник.

«Затвердження основних показників дасть поштовх до публічного бюджетного процесу, розгляду у комісіях ради і публічного обговорення. Після цих процедур і прийняття закону про Держбюджет на наступний рік проект бюджету буде повторно внесений на розгляд виконкому і міської ради», – додав Іщук.

Матеріал і фото: www.zik.ua
21.10.2016 11:51

Tags: , , , , , , , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *